Laboratoryjne

Krzesła specjalistyczne do zastosowań
laboratoryjnych i warsztatowych

Laboratoryjne Jest 16 produktów.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
 • 825,00 zł

  Labo GTP46 to laboratoryjne krzesło obrotowe z płynnie regulowaną wysokością. Antypoślizgowa powierzchnia oparcia i siedziska z miękkiego tworzywa chroni przed zsuwaniem sie podczas siedzenia. Model posiada również regulację oparcia z dodatkowym pochyleniem do przodu, regulowana wysokość krzesła. Produkt posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex

  825,00 zł
 • 937,00 zł

  Labo GTP  wysokie to laboratoryjne krzesło obrotowe z płynnie regulowaną wysokością. Antypoślizgowa powierzchnia oparcia i siedziska z miękkiego tworzywa chroni przed zsuwaniem sie podczas siedzenia. Model posiada również regulację oparcia z dodatkowym pochyleniem do przodu, regulowana wysokość krzesła. Produkt posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex

  937,00 zł
 • 787,00 zł

  Labo GTS 02 to laboratoryjne krzesło obrotowe z płynnie regulowaną wysokością. Antypoślizgowa powierzchnia oparcia i siedziska z miękkiego tworzywa chroni przed zsuwaniem sie podczas siedzenia. Model posiada również regulację oparcia z dodatkowym pochyleniem do przodu, regulowana wysokość krzesła. Produkt posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex

  787,00 zł
 • 899,00 zł

  Labo GTS wysokie, to laboratoryjne krzesło obrotowe z płynnie regulowaną wysokością. Antypoślizgowa powierzchnia oparcia i siedziska z miękkiego tworzywa chroni przed zsuwaniem sie podczas siedzenia. Model posiada również regulację oparcia z dodatkowym pochyleniem do przodu, regulowana wysokość krzesła. Produkt posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex

  899,00 zł
 • 550,00 zł

  Nargo GTP to laboratoryjne krzesło obrotowe z płynnie regulowaną wysokością. Antypoślizgowa powierzchnia oparcia i siedziska z miękkiego tworzywa chroni przed zsuwaniem sie podczas siedzenia. Model wyposażony jest również uchwyt w górnej części oparcia ułatwiający przenoszenie krzesła. Produkt posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex.

  550,00 zł
 • 494,00 zł

  Nargo RTS to laboratoryjne krzesło obrotowe z płynnie regulowaną wysokością. Antypoślizgowa powierzchnia oparcia i siedziska z miękkiego tworzywa chroni przed zsuwaniem sie podczas siedzenia. Model wyposażony jest również uchwyt w górnej części oparcia ułatwiający przenoszenie krzesła. Produkt posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex.

  494,00 zł
 • 589,00 zł

  Nargo RTS wsoki to laboratoryjne krzesło obrotowe z płynnie regulowaną wysokością. Antypoślizgowa powierzchnia oparcia i siedziska z miękkiego tworzywa chroni przed zsuwaniem sie podczas siedzenia. Model wyposażony jest również uchwyt w górnej części oparcia ułatwiający przenoszenie krzesła. Produkt posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex.

  589,00 zł
 • 442,00 zł

  Rodeo GTP4 to krzesło przystosowany do pracy specjalistycznej. Wyprofilowany kształt oraz mechanizm CPT sprawiają, że praca staje się efektywniejsza. Krzesło to dzięki oryginalnemu wyglądowi, idealnie wpasowuje się w charakterystyczne klimaty niemalże każdego wnętrza.

  442,00 zł
 • 404,00 zł

  Rodeo to krzesło przystosowany do pracy specjalistycznej. Wyprofilowany kształt oraz mechanizm CPT sprawiają, że praca staje się efektywniejsza. Krzesło to dzięki oryginalnemu wyglądowi, idealnie wpasowuje się w charakterystyczne klimaty niemalże każdego wnętrza.

  404,00 zł
 • 497,00 zł

  Rodeo GTS + Ring Base to krzesło przystosowany do pracy specjalistycznej. Wyprofilowany kształt oraz mechanizm CPT sprawiają, że praca staje się efektywniejsza. Krzesło to dzięki oryginalnemu wyglądowi, idealnie wpasowuje się w charakterystyczne klimaty niemalże każdego wnętrza.

  497,00 zł
 • 367,00 zł

  Krzesło Senior GTS specjalistyczne z dużym wygodnym siedziskiem i regulacją wysokości za pomocą podnośnika pneumatycznego. Posiada miękkie tapicerowane siedzisko i oparcie z wysokogatunkowej tkaniny, oraz regulowany podnóżek. Produkt posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex.

  367,00 zł
 • 498,00 zł

  Krzesło Smart GT27 specjalistyczne z ergonomicznie wyprofilowanym oparciem z regulacją wysokości siedziska i oparcia. Posiada miękkie tapicerowane siedzisko i oparcie z wysokogatunkowej tkaniny lub skóry naturalnej, oraz regulowany podnóżek. Produkt posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex.

  498,00 zł
 • 587,00 zł

  Krzesło Smart white specjalistyczne z ergonomicznie wyprofilowanym oparciem z regulacją wysokości siedziska i oparcia. Posiada miękkie tapicerowane siedzisko i oparcie z wysokogatunkowej tkaniny lub skóry naturalnej, oraz regulowany podnóżek. Produkt posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex.

  587,00 zł
 • 333,00 zł

  Krzesło Werek 26 specjalistyczne z płynną regulacją wysokości siedziska. Oparcie i siedzisko wykonane ze sklejki bukowej jest łatwe w utrzymaniu czystości. Możliwosć płynnej regulacji wysokości. Wygodny uchwyt ułatwia przenoszenie krzesła. Produkt posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex.

  333,00 zł
 • 434,00 zł

  Krzesło Werek Foot Base specjalistyczne z płynną regulacją wysokości siedziska. Oparcie i siedzisko wykonane ze sklejki bukowej jest łatwe w utrzymaniu czystości. Posiada antypoślizgowy podnóżek z regulacją wysokości. Wygodny uchwyt ułatwia przenoszenie krzesła. Produkt posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex.

  434,00 zł
 • 476,00 zł

  Worker to laboratoryjne krzesło obrotowe z płynnie regulowaną wysokością. Antypoślizgowa powierzchnia oparcia i siedziska z miękkiego tworzywa chroni przed zsuwaniem sie podczas siedzenia. Model charakteryzuje się siedziskiem, które wyprofilowane zostało tak, aby użytkownik miał pełny konfort pracy. Produkt posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex.

  476,00 zł
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów