Barowe

Wygodne siedzenie na wysokości za blatem barowym...

Barowe Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
 • 585,00 zł

  Krzesło wysokie ARIZ 550 CV w nowoczesnej i lekkiej formie, którą oparto na połączeniu elementów siedziska i oparcia plastikowego - z delikatnym i trwałym metalowym stelażem. Wyróżniającą cechą krzesła jest lekka forma, szeroka gama różnorodnych wykończeń (siedem kolorów plastików) oraz oparcie siatkowe.

  585,00 zł
 • 659,00 zł

  Krzesło wysokie ARIZ 555 CV w nowoczesnej i lekkiej formie, którą oparto na połączeniu elementów siedziska plastikowego i oparcia siatkowego - z delikatnym i trwałym metalowym stelażem. Wyróżniającą cechą krzesła jest lekka forma, szeroka gama różnorodnych wykończeń (siedem kolorów plastików) oraz oparcie siatkowe.

  659,00 zł
 • 715,00 zł

  Krzesło wysokie ARIZ 570 CV w nowoczesnej i lekkiej formie, którą oparto na połączeniu elementów siedziska i oparcia tapicerowanego - z delikatnym i trwałym metalowym stelażem. Wyróżniającą cechą krzesła jest lekka forma, szeroka gama różnorodnych wykończeń tapicerek w wielu wariantach kolorystycznych oraz oparcie siatkowe.

  715,00 zł
 • 722,00 zł

  Krzesło wysokie ARIZ 575 CV w nowoczesnej i lekkiej formie, którą oparto na połączeniu elementów siedziska tapicerowanego i oparcia siatkowego - z delikatnym i trwałym metalowym stelażem. Wyróżniającą cechą krzesła jest lekka forma, szeroka gama różnorodnych wykończeń tapicerek w wielu wariantach kolorystycznych oraz oparcie siatkowe.

  722,00 zł
 • 177,00 zł

  Jola to krzesło wysokie o wysublimowanym, oryginalnym designie. Konstrukcja stelaża wykonana jest z dużą dbałością o szczegóły, z wysokiej jakości materiałów. Występuje w kolorze chrom lub metalik. Siedzisko wykonane zostało w miekkim tapicerowanym materiale.

  177,00 zł
 • 177,00 zł

  Jola 78 to krzesło wysokie o wysublimowanym, oryginalnym designie. Konstrukcja stelaża wykonana jest z dużą dbałością o szczegóły, z wysokiej jakości materiałów. Występuje w kolorze chrom lub metalik. Siedzisko wykonane zostało w miekkim tapicerowanym materiale.

  177,00 zł
 • 649,00 zł

  SENSI to krzesło wysokie o wysublimowanym, oryginalnym designie. Konstrukcja stelaża wykonana jest z dużą dbałością o szczegóły, z wysokiej jakości materiałów. Występuje w kolorze chrom, czarny lub metalik. Nogi krzesła wyposażone są w przegubowe stopki z tworzywa sztucznego. Siedzisko i oparcie to jednolita konstrukcja kubełka ze sklejki...

  649,00 zł
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów