Barowe

Wygodne siedzenie na wysokości za blatem barowym...

Barowe Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
  • Krzesło wysokie ARIZ 550 CV w nowoczesnej i lekkiej formie, którą oparto na połączeniu elementów siedziska i oparcia plastikowego - z delikatnym i trwałym metalowym stelażem. Wyróżniającą cechą krzesła jest lekka forma, szeroka gama różnorodnych wykończeń (siedem kolorów plastików) oraz oparcie siatkowe.

  • Krzesło wysokie ARIZ 555 CV w nowoczesnej i lekkiej formie, którą oparto na połączeniu elementów siedziska plastikowego i oparcia siatkowego - z delikatnym i trwałym metalowym stelażem. Wyróżniającą cechą krzesła jest lekka forma, szeroka gama różnorodnych wykończeń (siedem kolorów plastików) oraz oparcie siatkowe.

  • Krzesło wysokie ARIZ 570 CV w nowoczesnej i lekkiej formie, którą oparto na połączeniu elementów siedziska i oparcia tapicerowanego - z delikatnym i trwałym metalowym stelażem. Wyróżniającą cechą krzesła jest lekka forma, szeroka gama różnorodnych wykończeń tapicerek w wielu wariantach kolorystycznych oraz oparcie siatkowe.

  • Krzesło wysokie ARIZ 575 CV w nowoczesnej i lekkiej formie, którą oparto na połączeniu elementów siedziska tapicerowanego i oparcia siatkowego - z delikatnym i trwałym metalowym stelażem. Wyróżniającą cechą krzesła jest lekka forma, szeroka gama różnorodnych wykończeń tapicerek w wielu wariantach kolorystycznych oraz oparcie siatkowe.

  • Jola to krzesło wysokie o wysublimowanym, oryginalnym designie. Konstrukcja stelaża wykonana jest z dużą dbałością o szczegóły, z wysokiej jakości materiałów. Występuje w kolorze chrom lub metalik. Siedzisko wykonane zostało w miekkim tapicerowanym materiale.

  • Jola 78 to krzesło wysokie o wysublimowanym, oryginalnym designie. Konstrukcja stelaża wykonana jest z dużą dbałością o szczegóły, z wysokiej jakości materiałów. Występuje w kolorze chrom lub metalik. Siedzisko wykonane zostało w miekkim tapicerowanym materiale.

  • SENSI to krzesło wysokie o wysublimowanym, oryginalnym designie. Konstrukcja stelaża wykonana jest z dużą dbałością o szczegóły, z wysokiej jakości materiałów. Występuje w kolorze chrom, czarny lub metalik. Nogi krzesła wyposażone są w przegubowe stopki z tworzywa sztucznego. Siedzisko i oparcie to jednolita konstrukcja kubełka ze sklejki...

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów