Gabinetowe

Ergonomiczne fotele gabinetowe
dla kierownictwa wyższego szczebla

Gabinetowe Jest 34 produktów.

Pokazuje 1 - 34 z 34 elementów
 • Fotel Chester Extra HRU to bardzo wygodny fotel spełniający wymogi niejednej osoby zasiadającej w nim. Najwyższej jakości skóra, eleganckie przeszycia, niesamowita dbałość o szczegóły oraz nowoczesny mechanizm i aluminiowe wykończenia sprawiają, że fotel ten idealnie nadaje się do gabinetu każdego, kto ceni sobie elegancję w najwyższym wydaniu.

 • Fotel Chester HRU to bardzo wygodny fotel spełniający wymogi niejednej osoby zasiadającej w nim. Najwyższej jakości skóra, eleganckie przeszycia, niesamowita dbałość o szczegóły oraz nowoczesny mechanizm i aluminiowe wykończenia sprawiają, że fotel ten idealnie nadaje się do gabinetu każdego, kto ceni sobie elegancję w najwyższym wydaniu.

 • Invitus to bardzo wygodny fotel, ceniony przez wielu naszych dotychczasowych Klientów, ze względu na swą uniwersalność, nowoczesny design i wysoką jakość wykonania. Metalowy stelaż fotela oferowany jest w kolorze chrome. Ponadto posiada miękkie, tapicerowane siedzisko i oparcie oraz regulowane podłokietniki.

 • Invitus II to bardzo wygodny fotel, ceniony przez wielu naszych dotychczasowych Klientów, ze względu na swą uniwersalność, nowoczesny design i wysoką jakość wykonania. Metalowy stelaż fotela oferowany jest w kolorze chrome. Ponadto posiada miękkie, tapicerowane siedzisko i oparcie oraz regulowane podłokietniki.

 • Linea to bardzo wygodny fotel, ceniony przez wielu naszych dotychczasowych Klientów, ze względu na swą uniwersalność, nowoczesny design i wysoką jakość wykonania. Metalowy stelaż fotela oferowany jest w kolorze chrome. Ponadto posiada miękkie, tapicerowane siedzisko i oparcie oraz tapicerowanie regulowane podłokietniki.

 • Lynx to bardzo wygodny fotel, ceniony przez wielu naszych dotychczasowych Klientów, ze względu na swą uniwersalność, nowoczesny design i wysoką jakość wykonania. Metalowy stelaż fotela oferowany jest w kolorze chrome. Ponadto posiada miękkie, tapicerowane siedzisko i oparcie oraz tapicerowanie regulowane podłokietniki.

 • Lynx LB Multiblock to bardzo wygodny fotel, ceniony przez wielu naszych dotychczasowych Klientów, ze względu na swą uniwersalność, nowoczesny design i wysoką jakość wykonania. Metalowy stelaż fotela oferowany jest w kolorze chrome. Ponadto posiada miękkie, tapicerowane siedzisko i oparcie oraz tapicerowanie regulowane podłokietniki.

 • Lynx LB Tilt to bardzo wygodny fotel, ceniony przez wielu naszych dotychczasowych Klientów, ze względu na swą uniwersalność, nowoczesny design i wysoką jakość wykonania. Metalowy stelaż fotela oferowany jest w kolorze chrome. Ponadto posiada miękkie, tapicerowane siedzisko i oparcie oraz tapicerowanie regulowane podłokietniki.

 • Fotel Manager extra to bardzo wygodny fotel, ceniony przez wielu naszych dotychczasowych Klientów, ze względu na swą uniwersalność, nowoczesny design i wysoką jakość wykonania. Stelaż fotela oferowany jest w metalu z drewnianymi nakładkami. Ponadto posiada miękkie, tapicerowane siedzisko i oparcie oraz stałe drewniane podłokietniki.

 • Fotel Manager ts13 to bardzo wygodny fotel, ceniony przez wielu naszych dotychczasowych Klientów, ze względu na swą uniwersalność, nowoczesny design i wysoką jakość wykonania. Stelaż fotela oferowany jest w kolorze czarnym plastikowym. Ponadto posiada miękkie, tapicerowane siedzisko i oparcie oraz regulowane podłokietniki.

 • Mefisto to bardzo wygodny fotel, ceniony przez wielu naszych dotychczasowych Klientów, ze względu na swą uniwersalność, nowoczesny design i wysoką jakość wykonania. Plastikowy stelaż fotela oferowany jest w kolorze czarnym. Ponadto posiada miękkie, tapicerowane siedzisko i oparcie oraz stałe podłokietniki.

 • Mirage extra to bardzo wygodny fotel, ceniony przez wielu naszych dotychczasowych Klientów, ze względu na swą uniwersalność, nowoczesny design i wysoką jakość wykonania. Metalowy stelaż fotela oferowany jest w wybranym kolorze drewna. Ponadto posiada miękkie, tapicerowane siedzisko i oparcie oraz stałe drewniane podłokietniki.

 • Mirage steel02 to bardzo wygodny fotel, ceniony przez wielu naszych dotychczasowych Klientów, ze względu na swą uniwersalność, nowoczesny design i wysoką jakość wykonania. Metalowy stelaż fotela oferowany jest w kolorze chrome. Ponadto posiada miękkie, tapicerowane siedzisko i oparcie oraz stałe stalowe podłokietniki z miękkimi, tapicerowanymi nakładkami

 • Mirage ts13 to bardzo wygodny fotel, ceniony przez wielu naszych dotychczasowych Klientów, ze względu na swą uniwersalność, nowoczesny design i wysoką jakość wykonania. Plastikowy stelaż fotela oferowany jest w kolorze czarnym. Ponadto posiada miękkie, tapicerowane siedzisko i oparcie oraz stałe plastikowe podłokietniki.

 • Fotel gabinetowy MyTurn 10S wykonany jest z najwyższej jakości materiałów. Baza pięcioramienna występuje w kolorze chromu nadając fotelowi elegancji, natomiast tapicerka dostępna jest w różnych kolorach tkanin i skóry. Dodatkowo można wybrać fotel z podłokietnikami pełnymi, które zgrabnie integrują się z oparciem.

 • Fotel gabinetowy MyTurn 10Z wykonany jest z najwyższej jakości materiałów. Baza pięcioramienna występuje w kolorze chromu nadając fotelowi elegancji, natomiast tapicerka dostępna jest w różnych kolorach tkanin i skóry. Dodatkowo można wybrać fotel z podłokietnikami pełnymi, które zgrabnie integrują się z oparciem.

 • Fotel gabinetowy MyTurn 20S wykonany jest z najwyższej jakości materiałów. Baza pięcioramienna występuje w kolorze chromu nadając fotelowi elegancji, natomiast niski kubełek tapicerowany, dostępna w różnych kolorach tkanin i skóry. Dodatkowo można wybrać fotel z podłokietnikami pełnymi, które zgrabnie integrują się z oparciem.

 • Nadir to bardzo wygodny fotel, ceniony przez wielu naszych dotychczasowych Klientów, ze względu na swą uniwersalność, nowoczesny design i wysoką jakość wykonania. Metalowy stelaż fotela oferowany jest w kolorze chrome. Ponadto posiada miękkie, tapicerowane siedzisko i oparcie oraz stałe stalowe podłokietniki z miękkimi, tapicerowanymi nakładkami

 • Neo II to bardzo wygodny fotel, ceniony przez wielu naszych dotychczasowych Klientów, ze względu na swój nowoczesny design i wysoką jakość wykonania. Metalowy stelaż fotela oferowany jest w kolorze malowanym proszkowo. Ponadto posiada miękkie, tapicerowane siedzisko i oparcie oraz stałe podłokietniki.

 • Neo II to bardzo wygodny fotel, ceniony przez wielu naszych dotychczasowych Klientów, ze względu na swój nowoczesny design i wysoką jakość wykonania. Regulowana wyskość podparcia lędźwi sprawi, że praca stanie się przyjemnością. Metalowy stelaż fotela oferowany jest w kolorze malowanym proszkowo. Ponadto posiada miękkie,...

 • Neo Lux to elegancki i bardzo komfortowy fotel menedżerski z mechanizmem Duetto Syncron został zaprojektowany z myślą o nowoczesnych gabinetach. Przemawiające kształty oraz rozwiązania ergonomiczne zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników.

 • NOVA  to nowoczesny fotel, który charakteryzuje się wysoką dbałością o szczegóły. Możemy nadmienić, że jest w nim wiele usprawnień, które zmniejszą uczucie zmęczenia podczas długiej pracy czy nauki. Fotel NOVA posiada: stałe podłokietniki z tapicerowanymi nakładkami, regulowaną wysokość fotela oraz mechanizm Multiblock

 • NOVA wood to nowoczesny fotel, który charakteryzuje się wysoką dbałością o szczegóły. Możemy nadmienić, że jest w nim wiele usprawnień, które zmniejszą uczucie zmęczenia podczas długiej pracy czy nauki. Fotel NOVA posiada: stałe podłokietniki z drewnianymi nakładkami, regulowaną wysokość fotela oraz mechanizm Multiblock

 • Fotel PLAYA to połączenie funkcjonalności i ergonomii. Wygodne, w pełni tapicerowane oparcie bardzo dobrze komponuje się z siedziskiem. Jednym słowem Playa to połączenie najlepszych funkcji użytkowych modeli Raya i Plus New.

 • Gabinetowy fotel Trinity to połączenie funkcjonalności niezbędnej podczas pracy w fotelu obrotowym z wyjątkowym komfortem. Fotel doskonale dopasowuje się do wielu stanowisk - od menedżerskich po pracownicze.  Bogate możliwości regulacji pozwalają dopasować fotel także do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.

 • Nowoczesny i w pełni ergonomiczny fotel biurowy Veris. Atutami tego modelu jest nowoczesny mechanizm Synchro z funkcjami dodatkowymi oraz ergonomicznie wyprofilowane oparcie z dodatkowym odchyleniem i regulacją głębokości podparcia lędźwiowego. Do fotela VERIS uzupełnieniem rodziny może być krzesło konferencyjne BIT

 • Nowoczesny i w pełni ergonomiczny fotel gabinetowy Veris Net. Charakterystycznymi elementami tego modelu jest siatkowe oparcie wraz z podparciem lędźwiowym, siatkowy zagłówek oraz nowoczesny mechanizm Synchro z funkcjami dodatkowymi typu: sanki, pochylenie siedziska/oparcia, pochylenie przedniej części siedziska. Do fotela VERIS NET uzupełnieniem...

 • Fotel gabinetowy Violle 130 należy do najbardziej reprezentacyjnej kolekcji siedzisk firmy Profim. Jego kształty oraz funkcjonalność pasują do gabinetów najwyższej klasy. Konstrukcja charakteryzuje się niepowtarzalnym aluminiowym szkieletem, a wraz z podłokietnikami tworzy harmonijną linię. Mechanizm synchroniczny, pozwala na dopasowanie fotela do...

 • Fotel gabinetowy Violle 131 należy do najbardziej reprezentacyjnej kolekcji siedzisk firmy Profim. Jego kształty oraz funkcjonalność pasują do gabinetów najwyższej klasy. Konstrukcja charakteryzuje się niepowtarzalnym aluminiowym szkieletem, a wraz z podłokietnikami tworzy harmonijną linię. Mechanizm synchroniczny, pozwala na dopasowanie fotela do...

 • Fotel gabinetowy Violle 150 należy do najbardziej reprezentacyjnej kolekcji siedzisk firmy Profim. Jego kształty oraz funkcjonalność pasują do gabinetów najwyższej klasy. Konstrukcja charakteryzuje się niepowtarzalnym aluminiowym szkieletem, a wraz z podłokietnikami tworzy harmonijną linię. Mechanizm synchroniczny, pozwala na dopasowanie fotela do...

 • Fotel gabinetowy Violle 151 należy do najbardziej reprezentacyjnej kolekcji siedzisk firmy Profim. Jego kształty oraz funkcjonalność pasują do gabinetów najwyższej klasy. Konstrukcja charakteryzuje się niepowtarzalnym aluminiowym szkieletem, a wraz z podłokietnikami tworzy harmonijną linię. Mechanizm synchroniczny, pozwala na dopasowanie fotela do...

 • 1 Komentarz(y)

  XENON to najnowsza kolekcja pracowniczych foteli obrotowych. Fotel wyposażony jest we wszelkie potrzebne mechanizmy i regulacje czyniące produkt w pełni ergonomicznym, przy zachowaniu dobrej ceny. Jest to rodzina stworzona dla wymagających użytkowników, dla których najważniejsze są ergonomiczne rozwiązania, jednak przy zachowaniu pełnej...

 • XENON NET to najnowsza kolekcja pracowniczych foteli obrotowych, zaprojektowana dla Profim przez niemiecką grupę projektową ITO Design. Jest to rodzina stworzona dla wymagających użytkowników, dla których najważniejsze są ergonomiczne rozwiązanie jednak przy zachowaniu pełnej dbałości o design i estetykę wykonania siedziska.

 • XENON to najnowsza kolekcja pracowniczych foteli obrotowych. Fotel wyposażony jest we wszelkie potrzebne mechanizmy i regulacje czyniące produkt w pełni ergonomicznym, przy zachowaniu dobrej ceny. Jest to rodzina stworzona dla wymagających użytkowników, dla których najważniejsze są ergonomiczne rozwiązania, jednak przy zachowaniu pełnej...

Pokazuje 1 - 34 z 34 elementów