Recepcyjne

Fotele do recepcji, gabinetu jak
również nowoczesnego salonu...

Recepcyjne Jest 33 produktów.

Pokazuje 1 - 33 z 33 elementów
 • 1 633,00 zł

  Fotel recepcyjny Chic 10, należy do kolekcji siedzisk miękkich. Zaprojektowany został tak, aby pasował do przestrzeni recepcyjnych, biurowych jak również restauracyjnych czy kawiarnianych. Konstrukcja charakteryzuje się niezwykłą lekkością i wyróżnia się wysokością siedziska, która jest niższa od standardowych foteli.

  1 633,00 zł
 • 544,00 zł

  Fotel recepcyjny CLUB swoim wyglądem nawiązuje do koncepcji foteli klubowych. Fotel otrzymał miękkie i obłe linie, a siedząc w nim ma się wrażenie, że mebel „otacza” sylwetkę siedzącego. Fotel CLUB cechuje oszczędna, prosta forma doskonale wpisująca się w stylistykę nowoczesnych, przestrzennych, jak również niedużych wnętrz biurowych....

  544,00 zł
 • 722,00 zł

  Fotel CLUB SQ swoim wyglądem nawiązuje do koncepcji foteli klubowych. Fotel otrzymał miękkie i proste linie, a siedząc w nim ma się wrażenie, że mebel „otacza” sylwetkę siedzącego. Fotel CLUB SQ cechuje oszczędna, prosta forma doskonale wpisująca się w stylistykę nowoczesnych, przestrzennych, jak również niedużych wnętrz biurowych....

  722,00 zł
 • 873,00 zł

  Fotel Columbia dzięki wygodzie i niezwykłym kształtom idealnie nadaje się do stref oczekiwania, jak i sal spotkań. Fotel otrzymał miękkie obicie, a siedząc w nim ma się wrażenie, że mebel „otacza” sylwetkę siedzącego. Fotel Columbia cechuje oszczędna, prosta forma doskonale wpisująca się w stylistykę nowoczesnych,...

  873,00 zł
 • 879,00 zł

  Conect II to prosty, funkcjonalny, a zarazem - niezwykle elegancki fotel modułowy. Siedzisko wykonane z wygodnej wylewanej gąbki od spodu posiada plastikową, gładką osłonę. Wysokiej jakości chromowana rama zaopatrzona jest w tapicerowane nakładki na podłokietniki. Całość tworzy idealne rozwiązanie do wyposażenia m. in. sali konferencyjnej.

  879,00 zł
 • 1 095,00 zł

  Conect II ARM to prosty, funkcjonalny, a zarazem - niezwykle elegancki fotel recepcyjny. Siedzisko wykonane z wygodnej wylewanej gąbki od spodu posiada plastikową, gładką osłonę. Wysokiej jakości chromowana rama zaopatrzona jest w tapicerowane nakładki na podłokietniki. Całość tworzy idealne rozwiązanie do wyposażenia m. in. sali konferencyjnej.

  1 095,00 zł
 • 3 476,00 zł

  myTURN to najnowsza kolekcja foteli wyróżniająca się niespotykanym dotąd komfortem siedzenia. Fotel przeznaczony do gabinetów prezesów i managerów wyższego szczebla, ale również do miejsc reprezentacyjnych w firmach, takich jak recepcje, lobby, hole.

  3 476,00 zł
 • 3 861,00 zł

  myTURN to najnowsza kolekcja foteli wyróżniająca się niespotykanym dotąd komfortem siedzenia. Fotel przeznaczony do gabinetów prezesów i managerów wyższego szczebla, ale również do miejsc reprezentacyjnych w firmach, takich jak recepcje, lobby, hole.

  3 861,00 zł
 • 5 642,00 zł

  Fotel Nu to nowoczesne rozwiązanie dla pomieszczeń biurowych, recepcyjnych jak również dla wnętrz hotelowych. Jest to fotel ergonomiczny wykonany z wysokiej jakości materiałów. Stelaż chromowany z pięcioramienną stopą. Charakterystyczny kubełek z kapturem ma opływowy kształt, dzięki temu można w nim odpocząć lub zrelaksować się.

  5 642,00 zł
 • 5 381,00 zł

  Fotel Nu to nowoczesne rozwiązanie dla pomieszczeń biurowych, recepcyjnych jak również dla wnętrz hotelowych. Jest to fotel ergonomiczny wykonany z wysokiej jakości materiałów. Stelaż chromowany lub malowany proszkowo z okrągłą stopą. Charakterystyczny kubełek z kapturem ma opływowy kształt, dzięki temu można w nim odpocząć lub zrelaksować się.

  5 381,00 zł
 • 1 701,00 zł

  Fotel Nu to nowy design dla pomieszczeń biurowych, recepcyjnych jak również dla wnętrz hotelowych. Jest to fotel ergonomiczny wykonany z wysokiej jakości materiałów. Chromowany stelaż nadaje fotelowi elegancji. Zaokrąglony kubełek pozwala na wygodny i długi wypoczynek. Fotel występuje w dwóch rozmiarach małym i dużym, dzięki temu...

  1 701,00 zł
 • 1 363,00 zł

  Fotel Nu polecany do biur, recepcji jak również do pomieszczeń hotelowych. Jest to fotel ergonomiczny występujący z małym i dużym kubełkiem wykończonym wysokiej jakości materiałami. Stelaż występuje w chromie, satynie lub kolorze czarnym i metaliku malowane proszkowo. Kubełek ma opływowy kształt, dzięki temu można w nim zrelaksować się lub odpocząć

  1 363,00 zł
 • 1 523,00 zł

  Fotel Nu wood, polecany do biur, recepcji jak również do pomieszczeń hotelowych. Jest to fotel ergonomiczny występujący z małym i dużym kubełkiem wykończonym wysokiej jakości materiałami. Stelaż drewniany występuje w różnych wymarwienach. Kubełek ma opływowy kształt, dzięki temu można w nim zrelaksować się lub odpocząć

  1 523,00 zł
 • 1 674,00 zł

  Nu to wyjątkowy fotel, który jest przeznaczony do biur, recepcji lub hoteli. Występuje w dwóch wersjach mały kubełek, lub duży w zależności od potrzeb. Jego opływowy kształt pozwala siedzącemu na odpoczynek. Wykonany został z wysokiej jakości materiałów. Chromowany lub metalowy malowany proszkowo stelaż nadaje fotelowi szyku

  1 674,00 zł
 • 1 386,00 zł

  Nu na płozie to wyjątkowy fotel, który ma zastosowanie w biurach, recepcjach w pomieszczeń hotelowych. Jest to fotel z opływowym kubełkiem, w którym można swobodnie wypocząć i zrelaksować się. Kubełek wykończony wysokiej jakości materiałami. Stelaż występuje w chromie, satynie lub kolorze czarnym i metaliku malowane proszkowo

  1 386,00 zł
 • 1 239,00 zł

  Nu to wyjątkowy fotel. Stelaż zbudowany z lekkich prętów metalowych. Fotel bardzo dobrze sprawdza się w pomieszczeniach biurowych, recepcjach jak również w hotelowych holach. Jego opływowy kształt pozwala siedzącemu na odpoczynek. Wykonany został z wysokiej jakości materiałów.

  1 239,00 zł
 • 3 619,00 zł

  Efektowne fotele OCTOBER świetnie nadająca się do hoteli, pensjonatów i innych miejsc użyteczności publicznej, pasująca zarówno do nowoczesnych jak i tradycyjnych wnętrz. Kolekcja dedykowana dla osób ceniących jakość i wygodę na najwyższym poziomie.

  3 619,00 zł
 • 4 252,00 zł

  OCTOBER to efektowny wysoki fotel świetnie nadający się do hoteli, pensjonatów i innych miejsc użyteczności publicznej, pasujący zarówno do nowoczesnych jak i tradycyjnych wnętrz. Fotel dedykowany jest dla osób ceniących jakość i wygodę na najwyższym poziomie.

  4 252,00 zł
 • 2 177,00 zł

  Wygodny fortel recepcyjny Pelikan, stworzony został dla osób które potrzebują dłuższego odpoczynku. Forma fotela zwraca uwagę swoim nietypowym, opływowym kształtem. Dzięki swojemu smukłemu kształtu można go dopasować do pomieszczeń gdzie jest mało miejsca. Fotel posiada przydatną półkę, którą można wykorzystać do przechowywania np.: laptopa.

  2 177,00 zł
 • 2 942,00 zł

  Wygodny fortel recepcyjny Pelikan z blat obrotowym, stworzony został dla osób które potrzebują dłuższego odpoczynku. Forma fotela zwraca uwagę swoim nietypowym, opływowym kształtem. Dzięki swojemu smukłemu kształtu można go dopasować do pomieszczeń gdzie jest mało miejsca. Fotel posiada przydatną półkę, którą można wykorzystać do przechowywania np.: laptopa.

  2 942,00 zł
 • 1 851,00 zł

  Wygodny fortel recepcyjny Pelikan na nogach, stworzony został dla osób które potrzebują dłuższego odpoczynku. Forma fotela zwraca uwagę swoim nietypowym, opływowym kształtem. Dzięki swojemu smukłemu kształtu można go dopasować do pomieszczeń gdzie jest mało miejsca. Fotel posiada przydatną półkę, którą można wykorzystać do przechowywania np.: laptopa.

  1 851,00 zł
 • 2 187,00 zł

  Wygodny fortel recepcyjny Pelikan na nogach z kółkami, stworzony został dla osób które potrzebują dłuższego odpoczynku. Forma fotela zwraca uwagę swoim nietypowym, opływowym kształtem. Dzięki swojemu smukłemu kształtu można go dopasować do pomieszczeń gdzie jest mało miejsca. Fotel posiada przydatną półkę, którą można...

  2 187,00 zł
 • 2 620,00 zł

  Wygodny fortel recepcyjny Pelikan, stworzony został dla osób które potrzebują dłuższego odpoczynku. Forma fotela zwraca uwagę swoim nietypowym, opływowym kształtem. Dzięki swojemu smukłemu kształtu można go dopasować do pomieszczeń gdzie jest mało miejsca. Fotel posiada przydatną półkę, którą można wykorzystać do przechowywania np.: laptopa.

  2 620,00 zł
 • 2 139,00 zł

  Wygodny fortel recepcyjny Pelikan, stworzony został dla osób które potrzebują dłuższego odpoczynku. Forma fotela zwraca uwagę swoim nietypowym, opływowym kształtem. Dzięki swojemu smukłemu kształtu można go dopasować do pomieszczeń gdzie jest mało miejsca. Fotel posiada przydatną półkę, którą można wykorzystać do przechowywania np.: laptopa.

  2 139,00 zł
 • 4 477,00 zł

  Fotel z podłokietnikami należy do linii mebli modułowych SoftBox. Kolekcja wyróżnia się prostotą i pięknem kształtów, a miękkie tapicerowane siedzisko pozwala na długi i wygodny odpoczynek. Dzięki dużym możliwością konfiguracji siedzisk, system można dopasować do każdego pomieszczenia a w szczególności dobrze reprezentuje się w poczekalniach czy recepcjach.

  4 477,00 zł
 • 4 060,00 zł

  Fotel narożny należy do linii mebli modułowych SoftBox. Kolekcja wyróżnia się prostotą i pięknem kształtów, a miękkie tapicerowane siedzisko pozwala na długi i wygodny odpoczynek. Dzięki dużym możliwością konfiguracji siedzisk, system można dopasować do każdego pomieszczenia a w szczególności dobrze reprezentuje się w poczekalniach czy recepcjach.

  4 060,00 zł
 • 1 705,00 zł

  Eleganckie wzornictwo i staranny dobór odpowiednich materiałów wykończeniowych powodują, że VANCOUVER doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach recepcyjnych, reprezentacyjnych, przeznaczonych dla gości lub w mniej formalnych częściach gabinetów.

  1 705,00 zł
 • 1 439,00 zł

  Fotel 1H cechuje minimalistyczna, kubiczna forma doskonale wpisująca się w stylistykę nowoczesnych, przestrzennych wnętrz biurowych. VANCOUVER LITE to kolekcja foteli stanowiąca poszerzenie oferty rodziny VANCOUVER. Eleganckie wzornictwo i staranny dobór odpowiednich materiałów wykończeniowych powodują, że VANCOUVER LITE jest doskonałą...

  1 439,00 zł
 • 1 672,00 zł

  Fotel 1V cechuje minimalistyczna, kubiczna forma doskonale wpisująca się w stylistykę nowoczesnych, przestrzennych wnętrz biurowych. VANCOUVER LITE to kolekcja foteli stanowiąca poszerzenie oferty rodziny VANCOUVER. Eleganckie wzornictwo i staranny dobór odpowiednich materiałów wykończeniowych powodują, że VANCOUVER LITE jest doskonałą...

  1 672,00 zł
 • 762,00 zł

  Design kanap VANCOUVER ROUND swoim wyglądem nawiązuje do koncepcji foteli klubowych z początku XX wieku. Fotel otrzymał miękkie i obłe linie, a siedząc w nim ma się wrażenie, że mebel „otacza” sylwetkę siedzącego. VANCOUVER ROUND cechuje oszczędna, prosta forma doskonale wpisująca się w stylistykę nowoczesnych, przestrzennych wnętrz biurowych.

  762,00 zł
 • 1 461,00 zł

  Fotel prosty jest częścią rodziny siedzisk modułowych Wall In o prostych geometrycznych liniach które mogą mieć zastosowanie w przestronnych, nowoczesnych wnętrzach jak na przykład gmachy publiczne, recepcje, lotniska, uczelnie. Bardzo ważnym dopełnieniem są ścianki wykończone elastyczną tkaniną, pełniące rolę oddzielającą i wyznaczającą...

  1 461,00 zł
 • 1 638,00 zł

  Fotel narożny jest częścią rodziny siedzisk modułowych Wall In o prostych geometrycznych liniach które mogą mieć zastosowanie w przestronnych, nowoczesnych wnętrzach jak na przykład gmachy publiczne, recepcje, lotniska, uczelnie. Bardzo ważnym dopełnieniem są ścianki wykończone elastyczną tkaniną, pełniące rolę oddzielającą i wyznaczającą...

  1 638,00 zł
 • 1 567,00 zł

  Parawan 11W, który jest przeznaczony do fotela z podłokietnikami, można zakupić tylko i wyłącznie z  fotelem 11. Parawan wykonany ze sklejki o grubości 9 mm i wyłożony cienką pianką tapicerowaną tkaniną. Kolekcja SoftBox dobrze reprezentuje się w poczekalniach. Poprzez zastosowanie wyciszających ekranów pozwala skupić się...

  1 567,00 zł
Pokazuje 1 - 33 z 33 elementów