UPdown

Elastyczna kolekcja siedzisk tapicerowanych
z możliwością dowolnej konfiguracji.

UPdown Jest 13 produktów.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
 • 2 157,00 zł

  Stolik jest częścią modułowych siedzisk z kolekcji mebli tapicerowanych UPdown. Siedziska elastycznie dopasowują się do funkcji i potrzeb pomieszczenia, co wyróżnia kolekcję pozwalając tworzyć dowolne i niezliczone ilości konfiguracji. Za unikatowym designem kolekcji kryje się nowoczesna technologia, wygoda i ergonomia.

  2 157,00 zł
 • 902,00 zł

  Łącznik zewnętrzny i wewnętrzny 30° bez oparcia jest częścią modułowych siedzisk z kolekcji mebli tapicerowanych UPdown. Siedziska elastycznie dopasowują się do funkcji i potrzeb pomieszczenia, co wyróżnia kolekcję pozwalając tworzyć dowolne i niezliczone ilości konfiguracji. Za unikatowym designem kolekcji kryje się nowoczesna technologia,...

  902,00 zł
 • 1 010,00 zł

  Łącznik zewnętrzny i wewnętrzny 45° bez oparcia jest częścią modułowych siedzisk z kolekcji mebli tapicerowanych UPdown. Siedziska elastycznie dopasowują się do funkcji i potrzeb pomieszczenia, co wyróżnia kolekcję pozwalając tworzyć dowolne i niezliczone ilości konfiguracji. Za unikatowym designem kolekcji kryje się nowoczesna technologia,...

  1 010,00 zł
 • 2 236,00 zł

  Łącznik zewnętrzny i wewnętrzny 90° bez oparcia jest częścią modułowych siedzisk z kolekcji mebli tapicerowanych UPdown. Siedziska elastycznie dopasowują się do funkcji i potrzeb pomieszczenia, co wyróżnia kolekcję pozwalając tworzyć dowolne i niezliczone ilości konfiguracji. Za unikatowym designem kolekcji kryje się nowoczesna technologia,...

  2 236,00 zł
 • 2 728,00 zł

  Łącznik wewnętrzny 90° z oparciem niskim jest częścią modułowych siedzisk z kolekcji mebli tapicerowanych UPdown. Siedziska elastycznie dopasowują się do funkcji i potrzeb pomieszczenia, co wyróżnia kolekcję pozwalając tworzyć dowolne i niezliczone ilości konfiguracji. Za unikatowym designem kolekcji kryje się nowoczesna technologia, wygoda i ergonomia.

  2 728,00 zł
 • 2 988,00 zł

  Łącznik zewnętrzny 90° z oparciem niskim jest częścią modułowych siedzisk z kolekcji mebli tapicerowanych UPdown. Siedziska elastycznie dopasowują się do funkcji i potrzeb pomieszczenia, co wyróżnia kolekcję pozwalając tworzyć dowolne i niezliczone ilości konfiguracji. Za unikatowym designem kolekcji kryje się nowoczesna technologia, wygoda i ergonomia.

  2 988,00 zł
 • 3 004,00 zł

  Łącznik zewnętrzny 90° z oparciem wysokim jest częścią modułowych siedzisk z kolekcji mebli tapicerowanych UPdown. Siedziska elastycznie dopasowują się do funkcji i potrzeb pomieszczenia, co wyróżnia kolekcję pozwalając tworzyć dowolne i niezliczone ilości konfiguracji. Za unikatowym designem kolekcji kryje się nowoczesna technologia, wygoda i ergonomia.

  3 004,00 zł
 • 1 770,00 zł

  Ławka jednoosobowa bez oparcia jest częścią modułowych siedzisk z kolekcji mebli tapicerowanych UPdown. Siedziska elastycznie dopasowują się do funkcji i potrzeb pomieszczenia, co wyróżnia kolekcję pozwalając tworzyć dowolne i niezliczone ilości konfiguracji. Za unikatowym designem kolekcji kryje się nowoczesna technologia, wygoda i ergonomia.

  1 770,00 zł
 • 2 098,00 zł

  Ławka jednoosobowa z oparciem niskim jest częścią modułowych siedzisk z kolekcji mebli tapicerowanych UPdown. Siedziska elastycznie dopasowują się do funkcji i potrzeb pomieszczenia, co wyróżnia kolekcję pozwalając tworzyć dowolne i niezliczone ilości konfiguracji. Za unikatowym designem kolekcji kryje się nowoczesna technologia, wygoda i ergonomia.

  2 098,00 zł
 • 2 123,00 zł

  Ławka jednoosobowa z oparciem wysokim jest częścią modułowych siedzisk z kolekcji mebli tapicerowanych UPdown. Siedziska elastycznie dopasowują się do funkcji i potrzeb pomieszczenia, co wyróżnia kolekcję pozwalając tworzyć dowolne i niezliczone ilości konfiguracji. Za unikatowym designem kolekcji kryje się nowoczesna technologia, wygoda i ergonomia.

  2 123,00 zł
 • 2 273,00 zł

  Ławka dwuosobowa bez oparcia jest częścią modułowych siedzisk z kolekcji mebli tapicerowanych UPdown. Siedziska elastycznie dopasowują się do funkcji i potrzeb pomieszczenia, co wyróżnia kolekcję pozwalając tworzyć dowolne i niezliczone ilości konfiguracji. Za unikatowym designem kolekcji kryje się nowoczesna technologia, wygoda i ergonomia.

  2 273,00 zł
 • 2 993,00 zł
  1 Komentarz(y)

  Ławka dwuosobowa z oparciem (lewym) jest częścią modułowych siedzisk z kolekcji mebli tapicerowanych UPdown. Siedziska elastycznie dopasowują się do funkcji i potrzeb pomieszczenia, co wyróżnia kolekcję pozwalając tworzyć dowolne i niezliczone ilości konfiguracji. Za unikatowym designem kolekcji kryje się nowoczesna technologia, wygoda i ergonomia.

  2 993,00 zł
 • 2 993,00 zł

  Ławka dwuosobowa z oparciem jest częścią modułowych siedzisk z kolekcji mebli tapicerowanych UPdown. Siedziska elastycznie dopasowują się do funkcji i potrzeb pomieszczenia, co wyróżnia kolekcję pozwalając tworzyć dowolne i niezliczone ilości konfiguracji. Za unikatowym designem kolekcji kryje się nowoczesna technologia, wygoda i ergonomia.

  2 993,00 zł
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów