Express
Fotele, krzesła, sofy można zamówić w
ekspresowej dostawie zaledwie kilkudniowej

Express Jest 15 produktów.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
 • Fotel recepcyjny CLUB swoim wyglądem nawiązuje do koncepcji foteli klubowych. Fotel otrzymał miękkie i obłe linie, a siedząc w nim ma się wrażenie, że mebel „otacza” sylwetkę siedzącego. Fotel CLUB cechuje oszczędna, prosta forma doskonale wpisująca się w stylistykę nowoczesnych, przestrzennych, jak również niedużych wnętrz biurowych....

 • Invitus II to bardzo wygodny fotel, ceniony przez wielu naszych dotychczasowych Klientów, ze względu na swą uniwersalność, nowoczesny design i wysoką jakość wykonania. Metalowy stelaż fotela oferowany jest w kolorze chrome. Ponadto posiada miękkie, tapicerowane siedzisko i oparcie oraz regulowane podłokietniki.

 • Linea to bardzo wygodny fotel, ceniony przez wielu naszych dotychczasowych Klientów, ze względu na swą uniwersalność, nowoczesny design i wysoką jakość wykonania. Metalowy stelaż fotela oferowany jest w kolorze chrome. Ponadto posiada miękkie, tapicerowane siedzisko i oparcie oraz tapicerowanie regulowane podłokietniki.

 • Mirage steel02 to bardzo wygodny fotel, ceniony przez wielu naszych dotychczasowych Klientów, ze względu na swą uniwersalność, nowoczesny design i wysoką jakość wykonania. Metalowy stelaż fotela oferowany jest w kolorze chrome. Ponadto posiada miękkie, tapicerowane siedzisko i oparcie oraz stałe stalowe podłokietniki z miękkimi, tapicerowanymi nakładkami

 • 260,00 zł 360,00 zł

  Starannie wykonane krzesło Tiziano cieszy się dużą popularnością dzięki atrakcyjnej cenie, wygodnemu siedzisku i lekkiej stabilnej konstrukcji. Charakterowi krzesła, nadaje owalny element na wysokim oparciu, tapicerowany w kolorze siedziska. Zaletą krzesła jest duży wybór rodzai i kolorów wykończeń a także atest badań wytrzymałościowych Remodex.

  260,00 zł 360,00 zł
  Obniżka!
 • Krzesło Arioso należy do grupy krzeseł stacjonarnych. Zbudowany jest ze stelaża metalowego w kolorze czarnym i metalik malowanym proszkowo. Wysokiej jakości tapicerka w różnych barwach jest bardzo wytrzymała, dlatego krzesło nadaje się do częstego użytkowania w salach konferencyjnych, audytoryjnych lub nawet w poczekalniach. Krzesło posiada...

 • Krzesło z plastikowym kubełkiem Beta NSN doskonale nadaje się do poczekalni, stołówek jak również do recepcji i pomieszczeń handlowych. Stelaż wykonany jest z chromowane rury. W zależności od potrzeb krzesła można łączyć w rzędy.

 • Cafe IV to krzesło kawiarniane. Rama chromowana lub malowana proszkowo w różnych kolorach zapewnia stabilizację przy siedzeniu. Siedzisko i oparcie wykonane ze sklejki bukowej w laminacie lub drewnie zapewnia możliwość dopasowania go idealnie do wystroju wnętrza. W górnej części krzesła umieszczona została rączka, co umożliwia swobodne przenoszenie krzesła

 • Cafe VII to krzesło kawiarniane. Rama chromowana lub malowana proszkowo w różnych kolorach zapewnia stabilizację przy siedzeniu. Siedzisko i oparcie wykonane ze sklejki bukowej w laminacie lub drewnie zapewnia możliwość dopasowania go idealnie do wystroju wnętrza.

 • Krzesło Fondo PP jest używane ma wiele zastosowań i jest doskonałe do pomiesczeń w których panuje duża wilgoć. Dzięki materiałom z których zostało wytworzne, krzesło wytrzyma każde warunki. Zaletą krzesła jest duży wybór rodzaji i kolorów wykończeń. Kresło przeszło także atest badań wytrzymałościowych Remodex.

 • Krzesło tapicerowane Iso ze stelażem chromowanym lub malowanym proszkowo na kolor czarny lub metalik. Bardzo dobrze sprawdza się w salach konferencyjnych, aulach wykładowych czy recepcjach i biurach. Oparcie jak i siedzisko obłożone jest tkaniną w różnych kolorach. Krzesła można łączyć w rzędy, można również wyposażyć w koszyk na dokumenty...

 • Jola to krzesło wysokie o wysublimowanym, oryginalnym designie. Konstrukcja stelaża wykonana jest z dużą dbałością o szczegóły, z wysokiej jakości materiałów. Występuje w kolorze chrom lub metalik. Siedzisko wykonane zostało w miekkim tapicerowanym materiale.

 • Samba to bardzo wygodne krzesło, cenione przez wielu naszych dotychczasowych Klientów, ze względu na swą uniwersalność, nowoczesny design i wysoką jakość wykonania. Metalowy stelaż krzesła oferowany jest w dwóch kolorach: alu oraz chrome. Ponadto posiada miękkie, tapicerowane siedzisko i oparcie oraz stałe podłokietniki z drewnianymi nakładkami.

 • Styl ARM to idealnie nadające się Krzesło do sali konferencyjnej. Posiada stabilną metalową ramę malowaną proszkowo w kolorze czarnym i metalik oraz chromowanym. Miękkie tapicerowane siedzisko i oparcie zapewnią komfort podczas użytkowania. Różne tkaniny używane do tapicerowania krzesła pozwolą na dopasowanie kolorystyki do wystroju wnętrza. 

 • Krzesło Tulipan plus jest idealny dla każdej osoby. Dzięki najwyższej jakości materiałom krzesło wpasowuje się w każdą aranżację i zapewni długotrwały komfort użtkowania. Stelaż krzesła dostępny jest w dwóch kolorach metalik oraz chrom. Szkielet siedziska wykonany z proekologicznej płyty kompozytowej. Zaletą krzesła jest duży wybór...

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów