Express
Fotele, krzesła, sofy można zamówić w
ekspresowej dostawie zaledwie kilkudniowej

Express Jest 15 produktów.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
 • 544,00 zł

  Fotel recepcyjny CLUB swoim wyglądem nawiązuje do koncepcji foteli klubowych. Fotel otrzymał miękkie i obłe linie, a siedząc w nim ma się wrażenie, że mebel „otacza” sylwetkę siedzącego. Fotel CLUB cechuje oszczędna, prosta forma doskonale wpisująca się w stylistykę nowoczesnych, przestrzennych, jak również niedużych wnętrz biurowych....

  544,00 zł
 • 1 025,00 zł

  Invitus II to bardzo wygodny fotel, ceniony przez wielu naszych dotychczasowych Klientów, ze względu na swą uniwersalność, nowoczesny design i wysoką jakość wykonania. Metalowy stelaż fotela oferowany jest w kolorze chrome. Ponadto posiada miękkie, tapicerowane siedzisko i oparcie oraz regulowane podłokietniki.

  1 025,00 zł
 • 1 299,00 zł

  Linea to bardzo wygodny fotel, ceniony przez wielu naszych dotychczasowych Klientów, ze względu na swą uniwersalność, nowoczesny design i wysoką jakość wykonania. Metalowy stelaż fotela oferowany jest w kolorze chrome. Ponadto posiada miękkie, tapicerowane siedzisko i oparcie oraz tapicerowanie regulowane podłokietniki.

  1 299,00 zł
 • 704,00 zł

  Mirage steel02 to bardzo wygodny fotel, ceniony przez wielu naszych dotychczasowych Klientów, ze względu na swą uniwersalność, nowoczesny design i wysoką jakość wykonania. Metalowy stelaż fotela oferowany jest w kolorze chrome. Ponadto posiada miękkie, tapicerowane siedzisko i oparcie oraz stałe stalowe podłokietniki z miękkimi, tapicerowanymi nakładkami

  704,00 zł
 • 228,00 zł 328,00 zł

  Starannie wykonane krzesło Tiziano cieszy się dużą popularnością dzięki atrakcyjnej cenie, wygodnemu siedzisku i lekkiej stabilnej konstrukcji. Charakterowi krzesła, nadaje owalny element na wysokim oparciu, tapicerowany w kolorze siedziska. Zaletą krzesła jest duży wybór rodzai i kolorów wykończeń a także atest badań wytrzymałościowych Remodex.

  228,00 zł 328,00 zł
  Obniżka!
 • 186,00 zł

  Krzesło Arioso należy do grupy krzeseł stacjonarnych. Zbudowany jest ze stelaża metalowego w kolorze czarnym i metalik malowanym proszkowo. Wysokiej jakości tapicerka w różnych barwach jest bardzo wytrzymała, dlatego krzesło nadaje się do częstego użytkowania w salach konferencyjnych, audytoryjnych lub nawet w poczekalniach. Krzesło posiada...

  186,00 zł
 • 100,00 zł

  Krzesło z plastikowym kubełkiem Beta NSN doskonale nadaje się do poczekalni, stołówek jak również do recepcji i pomieszczeń handlowych. Stelaż wykonany jest z chromowane rury. W zależności od potrzeb krzesła można łączyć w rzędy.

  100,00 zł
 • 300,00 zł

  Cafe IV to krzesło kawiarniane. Rama chromowana lub malowana proszkowo w różnych kolorach zapewnia stabilizację przy siedzeniu. Siedzisko i oparcie wykonane ze sklejki bukowej w laminacie lub drewnie zapewnia możliwość dopasowania go idealnie do wystroju wnętrza. W górnej części krzesła umieszczona została rączka, co umożliwia swobodne przenoszenie krzesła

  300,00 zł
 • 354,00 zł

  Cafe VII to krzesło kawiarniane. Rama chromowana lub malowana proszkowo w różnych kolorach zapewnia stabilizację przy siedzeniu. Siedzisko i oparcie wykonane ze sklejki bukowej w laminacie lub drewnie zapewnia możliwość dopasowania go idealnie do wystroju wnętrza.

  354,00 zł
 • 335,00 zł

  Krzesło Fondo PP jest używane ma wiele zastosowań i jest doskonałe do pomiesczeń w których panuje duża wilgoć. Dzięki materiałom z których zostało wytworzne, krzesło wytrzyma każde warunki. Zaletą krzesła jest duży wybór rodzaji i kolorów wykończeń. Kresło przeszło także atest badań wytrzymałościowych Remodex.

  335,00 zł
 • 117,00 zł

  Krzesło tapicerowane Iso ze stelażem chromowanym lub malowanym proszkowo na kolor czarny lub metalik. Bardzo dobrze sprawdza się w salach konferencyjnych, aulach wykładowych czy recepcjach i biurach. Oparcie jak i siedzisko obłożone jest tkaniną w różnych kolorach. Krzesła można łączyć w rzędy, można również wyposażyć w koszyk na dokumenty...

  117,00 zł
 • 177,00 zł

  Jola to krzesło wysokie o wysublimowanym, oryginalnym designie. Konstrukcja stelaża wykonana jest z dużą dbałością o szczegóły, z wysokiej jakości materiałów. Występuje w kolorze chrom lub metalik. Siedzisko wykonane zostało w miekkim tapicerowanym materiale.

  177,00 zł
 • 376,00 zł

  Samba to bardzo wygodne krzesło, cenione przez wielu naszych dotychczasowych Klientów, ze względu na swą uniwersalność, nowoczesny design i wysoką jakość wykonania. Metalowy stelaż krzesła oferowany jest w dwóch kolorach: alu oraz chrome. Ponadto posiada miękkie, tapicerowane siedzisko i oparcie oraz stałe podłokietniki z drewnianymi nakładkami.

  376,00 zł
 • 184,00 zł

  Styl ARM to idealnie nadające się Krzesło do sali konferencyjnej. Posiada stabilną metalową ramę malowaną proszkowo w kolorze czarnym i metalik oraz chromowanym. Miękkie tapicerowane siedzisko i oparcie zapewnią komfort podczas użytkowania. Różne tkaniny używane do tapicerowania krzesła pozwolą na dopasowanie kolorystyki do wystroju wnętrza. 

  184,00 zł
 • 214,00 zł

  Krzesło Tulipan plus jest idealny dla każdej osoby. Dzięki najwyższej jakości materiałom krzesło wpasowuje się w każdą aranżację i zapewni długotrwały komfort użtkowania. Stelaż krzesła dostępny jest w dwóch kolorach metalik oraz chrom. Szkielet siedziska wykonany z proekologicznej płyty kompozytowej. Zaletą krzesła jest duży wybór...

  214,00 zł
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów