Fotele, na których jest możliwość ciągłej pracy przez 24 godziny 7 dni w tygodniu to odpowiednie rozwiązanie przede wszystkim dla stanowisk dyspozytorskich. W ofercie sklepu możemy zaproponować fotele obrotowe czołowych producentów polskich;
Jest to fotel bardzo wytrzymały i przeznaczony dla osób o wadze do 150 kg, praca siedząc w nim jest przyjemna i człowiek nie ulega zmęczeniu, ponieważ fotel posiada dobrze wyprofilowane oraz amortyzator "heavy duty" i mechanizm synchro, który odpowiada za odpowiednie wysunięcie siedziska oraz pochylenia oparcia i siedziska w zależności od potrzeb użytkownika. W fotelu można zamontować dwa rodzaje kółek: twarde - do podłóg miękkich, oraz miękkie - do podłóg twardych. Fotel przeznaczony jest do pracy wielozmianowej i dlatego może być użytkowany całą dobę non stop. Przeznaczony jest do pomieszczeń min. dyspozytorni, recepcji i wiele innych stanowisk pracy gdzie tryb pracy wynosi 24 godziny 7 dni w tygodniu.

wizuslizacja action Fotel action


Fotel ten przeznaczony jest do pracy 24 godzinnej przez 7 dni w tygodniu. Zbudowany jest ze specjalnych komponentów, a tapicerka jest odporna na ścieranie i posiada wyjątkową trwałość. Oparcie jest specjalnie wyprofilowane i dostosowane do użytkownika, aby kręgosłup był zawsze w pozycji prostej, dzięki temu nie krzywimy sylwetki podczas długiej pracy. Fotel wyposażony jest w mechanizm „Anti-Shock”, który zabezpiecza przed uderzeniem oparcia w plecy siedzącego i mechanizm „Up&Down”, który reguluje wysokość oparcia za pomocą systemu 10 zapadek. Zastosowany mechanizm pozwala na swobodne kołysanie się, oparcie odchyla się równocześnie z siedziskiem, regulację siły oporu oparcia i możliwość blokady w pięciu pozycjach. W fotelu zastosowano podłokietniki regulowane, które wyposażone są w chromowane metalowe elementy i miękkie nakładki, wygląd ich dodaje fotelowi zgrabności i elegancji. Produkt został przebadany i posiada atest wytrzymałościowy w zakresie bezpieczeństwa i użytkowania.

Wizualizacja Fotel Orlando

Jest to fotel, który otrzymał wyróżnienie w konkursie "Meble Plus - Produkt Roku 2009". Dzięki swoim wyjątkowym właściwością posiada również atest Badań Wytrzymałościowy Remodex. Produkt przeznaczony do pracy wielozmianowej, dlatego zbudowany został tak, aby praca nie była uciążliwa, dzięki szerokiemu, wygodnemu siedzisku i ergonomicznie wyprofilowanemu oparciu, które wyposażone jest w zagłówek. Fotel posiada dwa rodzaje zagłówka z regulacją lub bez, wszystko zależy od upodobań użytkownika. Aby fotel był bardziej wygodny zastosowano podłokietniki z miękkimi, tapicerowanymi nakładkami. W fotelu zamontowano mechanizm „Epron Syncron”, gdzie oparcie odchyla się synchronicznie z siedziskiem, poza tym mechanizm ma funkcję swobodnego kołysania się, blokady siedziska i oparcia w 5 pozycjach, regulacji siły oporu oparcia, płynną regulację wysokości za pomocą podnośnika pneumatycznego oraz system „Anti-Shock”, który zabezpiecza użytkownika przed uderzeniem oparcia w plecy. Dodatkowo fotel można wyposażyć w specjalny wieszak na ubrania.

Wizualizacja fotel sonata Fotel sonata

Wszystkie zaprezentowane fotele do pracy 24 godzinnej są bardzo wytrzymałe i mają tapicerkę odporną na ścieranie, dzięki temu fotele służą do pracy znacznie dłużej niż inne fotele pracownicze czy biurowe. Przeznaczone są dla osób o wadze do 150 kg, ponieważ zostały wyprodukowane z odpowiednich składników, specjalnie opracowanych dla takich rozwiązań.